За наданням швидкої медичної допомоги та отриманням послуг денного стаціонару в Банилів-Підгірний звертаються люди з чотирьох населених пунктів: Банилів-Підгірний, Давидени, Череш (Сторожинецького району) та с. Мигово (Вижницького району). Як наголошує старша медсестра Павлюк Марія Дмитрівна, за один день вони обслуговують понад 20 осіб. Медичний персонал на чолі із завідуючим амбулаторії Середюком Михайлом Михайловичем вдячні за підтримку Сторожинецькій міській раді, оскільки нещодавно вони змогли придбати вкрай необхідне обладнання: тубус кварц, електрофорез, інгалятор. Працівники пункту швидкої медичної допомоги сподіваються, що протягом року Сторожинецька міська рада допоможе їм придбати вкрай необхідний апарат УВЧ, та допоможе з проведенням ремонтних робіт.
Спілкуючись з пацієнтами денного стаціонару, ми почули найтепліші відгуки про високий рівень кваліфікації та доброзичливе ставлення медичного персоналу денного стаціонару в Банилові-Підгірному. Пацієнти висловили вдячність Сторожинецькій міській раді за підтримку та можливість отримання медичної допомоги, а також наголосили на необхідності подальшої підтримки закладу, зокрема з питань щодо створення в Банилові-Підгірному цілодобового стаціонару.