Р І Ш Е Н Н Я № ___

10 березня 2016 року                                                                             м.Сторожинець

Про встановлення тимчасової споруди

Розглянувши заяву Фрунзи Е.І., додані до заяви документи, керуючись Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженим Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 244 від 21.10.2011 року, пп. 8 п. “а”, пп. 4 п. “б” ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Погодити Фрунзі Еммануілу Івановичу розміщення тимчасової споруди (торгового павільйону) за адресою: м. Сторожинець вул.Чернівецька, згідно Паспорта прив’язки реєстраційний № ________, виданий __________ року відділом регіонального розвитку, містобудування, архітектору та житлово-комунального господарства Сторожинецької районної державної адміністрації.

2. Заявнику:
– укласти з КП “Сторожинецьке ЖКГ” договір на вивіз ТПВ у місячний термін;
– утримувати в належному санітарному стані територію;
– здійснювати благоустрій прилеглої території;
– встановити біля об’єкту урни для збирання сміття.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карлійчука І.В..

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК