НІХТО КРІМ НАС

Дата публікації: 03.08.2017

ВідМіська рада

Сер 3, 2017

З 17 липня по 26 липня 2017 року в селі Репуженці Заставнівського району відбулися всеукраїнські військово-спортивні патріотичні збори “Ніхто крім нас”. Учасниками зборів стали 140 учасників та 40 інструкторів з Харківської, Полтавської, Закарпатської, Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Черкаської та Чернівецької області. Чернівецьку область представили учасники м.Сторожинець керівник Рудий Олександр.
Змагання проходили поетапно:
1. Тактичне орієнтування на місцевості, дистанція маршруту 7 км.;
2. Смуга перешкод;
3. Стрільба з автоматичної зброї (АК-74).
За результатами зборів переможцями в загально командному заліку було визначено: 1 місце учасники Вінницької та Київської областей, 2 місце вибороли учасники м.Сторожинець, 3 місце Харківський десантний клуб “Маргеловець”.
Організували проведення зборів всеукраїнська громадська організація “Ніхто крім нас”. Спонсорами учасників м.Сторожинець стали Сторожинецька міська рада, громадська організація “Волонтерський рух Сторожинеччини” голова Олександр Рудий та відокремлений підрозділ “Об’єднання учасників, ветеранів інвалідів АТО та їх сімей” в Сторожинецькому районі голова Сергій Кривко.
viber imageкеркерviber imageонеыуфviber imageукф