1 березня 2018 року відбулися сільські збори громадян с. Зруб – Комарівський. На зборах були присутні Карлійчук Микола Миколайович – голова Сторожинецької міської ради, Брижак Петро Михайлович – перший заступник міського голови, Побіжан Аліна Григорівна – начальник відділу організаційної та кадрової роботи, куратор с. Зруб-Комарівський, Глядченко Сергій Миколайович – інженер – енергетик відділу транспортно-господарського обслуговування, Галицький Михайло Миколайович –головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та державних закупівель, Гаврилюк Андрій Олексійович – начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації, депутати Сторожинецької міської ради Сумарюк Григорій Миколайович, Орендович Віктор Романович, Кречуняк Григорій Михайлович – депутат Сторожинецької районної ради, в.о.старости с. Зруб Комарівський Сумарюк Володимир Ілліч, настоятель Свято Рождественського приходу отець Никодим та жителі села.
Збори жителів села розпочалися зі звіту в.о. старости села Сумарюка В.І. Акцентовано увагу на вирішені основних питань та перспективі розвитку громади. Впродовж 2017 року на території с. Зруб-Комарівський було зроблено чимало добрих справ серед яких варто відзначити:
1. Капітальний ремонт фасаду клубу;
2. Капітальний ремонт фасаду амбулаторії;
3. Капітальний ремонт дороги в напрямку монастиря;
4. Переобладнання кімнати адміністративного будинку для початкового класу;
5. Зусиллями жителів села замінено та встановлено 102 електричні опори;
6. Придбано 50 сміттєвих баків;
7. Оновлено та відремонтовано ігровий майданчик;
Збори громадян села проходили активно. Жителі села мали змогу задати питання які хвилюють їх та впливають на розвиток села, такі як грейдирування доріг, освітлення вулиць, розвиток сільського господарства, обговорено відсоток сплати земельного податку, розвиток сімейної медицини.
Найбільше жителів громади хвилює питання добудови загальньоосвітньої школи адже демографічна ситуація свідчить про те, що першого вересня цього року знову виникне питання розміщення перших класів.
Жителі с. Зруб-Комарівський звернулися з проханням до Сторожинецького міського голови Карлійчука Миколи Миколайовича з проханням вплинути на роботу Сторожинецького РЕМ, Сторожинецької філії Чернівецького ПАТ Укртелекому, центрального відділення поштового зв’язку м.Сторожинець Чернівецької дирекції Публічного акціонерного товариства “Укрпошта”.