«Нові імена» – 2018

Дата публікації: 05.03.2018

ВідМіська рада

Бер 5, 2018

Галицька Дар’я навчається у Сторожинецькій художній школі в четвертому класі. Виявляє творче мислення, любить експериментувати з різними техніками, має здібності до вивчення композиції. Техніка воскового розпису надихнула на серію робіт «Писанки».
Саме за цю серію робіт 26 грудня 2017 року Дар’я здобула гран-прі XXXV обласної виставки «Буковинський розмай». Всього в даній виставці прийняло участь 565 авторів, які представили рекордну кількість робіт – аж 1004.
Дівчинка продовжила працювати над серією «Писанки», яку представила на обласній виставці-конкурсі Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена» в номінації «Народне мистецтво». За підсумками роботи журі конкурсу, до якого ввійшли заслужений художник України Іван Балан (голова журі), члени Національної спілки художників України Ганна Кривобок, Ганна Фочук та Святослав Вірста, Галицьку Дар’ю визнано переможцем в номінації «Народне мистецтво». Це дає право їй приймати участь в заключному етапі конкурсу в місті Києві.
Безперечно, це також велика заслуга викладача Білоцерківської Світлани Валеріанівни, яка зуміла побачити та розкрити творчий потенціал своєї учениці. Крім того, велику роль зіграла підтримка батьків Дар’ї, що допомагали на протязі всього навчання.
Бажаємо перемоги в заключному етапі конкурсу.
25685651687_eb6d2ee321_oIMG_2264 (1)IMG_2584Галицька_1 (1)Галицька_2 (1)